HAKKIMIZDA

MAYIS 2012 TARİHİNDEN BU YANA HİZMETLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ

KISACA BİZ

Otomotiv ve Sigorta Sektörlerinin ortak ihtiyaç ve beklentilerini, doğru analizlerle, uygun çözümlerle son teknolojileri kullanarak, yüksek standartlı servis ağı ve müşteri memnuniyeti ekseninde karşılamayı hedef edinen OTODENT sektöre yeni bir dinamizm getirmektedir.

Deneyimli yönetim, profesyonel eğitim ve uygulama ekibi ile servis ağının beklenti ve ihtiyaçlarına çözüm üreten yazılım destekli işleyiş sistemiyle bir bütün halinde sektörde liderliği hedeflemektedir.

Onarım teknikleri ve teknolojileri konusunda, yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısı olan OTODENT, çevre ve insan sağlığına duyarlı ürünler ile çalışmakta olup, sektöre örnek ve liderlik etmektedir.

Eğitim ve araştırma – geliştirmenin önemini kavramış uzman ekibiyle sorunsuz ve hızlı tamir çözümleri üreterek, sigorta sektörüne yüksek kazançlar getirecek tasarruf politikasını başarıyla yıllarca uygulamış bir ekibin ve sigorta sektöründen gelen yöneticilerinin birikimiyle hareket eden OTODENT, müşteri memnuniyetini öncelikli prensip haline getirilmiştir.

Sorumluluk ve İlkelerimiz

Servis teknikleri alanında öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla, Türkiye’ de lider, uluslararası alanda bilinir olmak.
Yatırım ve kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. İş ortaklarımızla büyümek ve onlara değer katmak.

EKİBİMİZ

**************

Mehmet BÜMEN
Genel Müdür
İbrahim ÇELİK
Genel Müdür Yardımcısı
Emre BÜMEN
Operasyon Müdürü
Merve KADIOĞLU
Kurumsal Temsilci
 
Semra DİYARBAKIRLI
Finans Sorumlusu
Banu BERKE
Parça Operasyon Sorumlusu