TR EN

Otodent olarak, 10 yılı aşkın bir süredir otomotiv sektöründe; boyasız göçük düzeltme, kaporta mini onarım, mikron lokal boya, plastik tampon tamiri, iç döşeme onarımı, dolu hasarı, detaylı iç temizlik, pasta cila boya koruma, seramik kaplama ve kaporta boya servisi ile uzman kadroya sahip olan tesisimiz Karlıktepe Mahallesi, Özsöğüt Sk No:5, 34870 Kartal/İstanbul adresimizde sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Firmamızın değişmez prensipleri müşteri memnuniyeti, onarım kalitesi ve zamanında teslimat olmuştur. Başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir .

Boyasız Göçük Düzeltme (PDR) araç yüzey ve kaportasında, dış darbeler sonucu, çeşitli genişlik yada uzunluklarda meydana gelen, hasar göçüklerden Amerikan menşeli, özel karbon ve yay çeliği aletlerle aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilerek eski haline getirilmesidir.

* Boya ve Macun gerektirmeden yapılan işlemdir.
* Süre bakımından klasik kaporta işlemlerine göre çok daha tasarrufludur.
* Göçüğün ve hasarın boyutuna göre aracınızın teslimat süresi bir gün içersinde yapılır.

Servisimizde kaporta ve boya hizmetleri opsiyonel olarak verilmektedir. Servisimiz aracınızın orijinal boyasını sağlayabilecek uluslar arası markalarla çalışarak, aracınızı ilk günkü ışıltısına yeniden kavuşturmaktadır.

Aracınızın dış yüzeyinde oluşmuş çizik, sıyrık veya küçük kaporta hasarları lokal boyanarak herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşmadan giderilir. Aracın orijinalliği en üst seviyede korunarak değer kaybına uğraması engellenir.

Sisteminde, uzman personeli ve yetkin teknik donanım olanaklarıyla tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler sunmaktadır.